• Sağlık Ocağı Çevre Temizliği ve Düzenlemesi Yapıldı
  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Coşku İle Kutlandı
  • CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkanlarından Oluşan Heyet Belediyemiz Ziyaret Etti.
  • Belediye Başkanı Atilla ATEŞ VII Altın Kep Aşçılar yarışmasına katıldı
  • Belediye Hizmet Binasının Çatı Tadilatı Yapıldı
  • Yenimahalle Belediyesinden Belediyemiz Çöp Konteyneri Geldi
  • Beldemize Yeni Duraklar Konuldu

Sağlık Ocağı Çevre Temizliği ve Düzenlemesi Yapıldı

kapak

Beldemiz Sağlık Ocağında çevre düzenlemesi yapıldı. Kullanılamayacak durumda olan giriş kapısı tamir edildi.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Coşku İle Kutlandı

kapak

8 Mart Dünya Kadınlar günü Belediyemiz tarafından organize edilen etkinlikte coşku ile kutlandı. Bu organizasyonda O Ses Türkiye yarışmalacılarından Burcu DEMİRTAŞ’ ın sahne aldığı beldemiz halkının da yoğun katılım gösterdiği programda  konuşma yapan Belediye Başkanı sayın Atilla ATEŞ tüm bayanların kadınlar günü kutladı.


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkanlarından Oluşan Heyet Belediyemiz Ziyaret Etti.

00

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Veli AĞBABA, CHP Parti Meclis Sorumlu Üyesi Sayın Ezgi AKAR, Erzincan Milletvekili Sayın Muharrem IŞIK, İlimiz Milletvekili Sayın Tanju ÖZCAN,  Kardeş Belediyemiz Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Aykurt NUHOĞLU, Bandırma Belediye Başkanı Sayın Dursun MİRZA ve CHP Bolu İl, İlçe ve Belde teşkilatından oluşan heyet belediyemizi ziyaret etti.  Ziyaret esnasında Parti Genel Başkan Yardımcısı ve misafir Belediye başkanları Beldemiz de yapılacak olan yatırımlarda her türlü desteğe katkıda bulunacaklarını, kardeş Belediyemiz Kadıköy Belediye Başkanı Sayın NUHOĞLU’ da Belediye olarak her zaman yanımızda olacaklarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdi. Belediye Başkanımız Sayın ATEŞ bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek
Devamı..


Belediye Başkanı Atilla ATEŞ VII Altın Kep Aşçılar yarışmasına katıldı

0

Belediye Başkanı Atilla ATEŞ 21 – 24 Ocak tarihleri arasında Antalya Expo Center da TAFED organizasyonuyla düzenlenen VII Altın Kep Aşçılar Yarışmasına davetli olarak katıldı. Beldemiz aşçılarının ve yurt içi ve yurt dışında kendisini kanıtlamış aşçıların katıldığı yarışma sonunda düzenlenen organizasyonda başkanımıza teşekkür plaketi takdim edildi.


Belediye Hizmet Binasının Çatı Tadilatı Yapıldı

0

Belediye hizmet binasının çatısındaki eskimiş kiremitler yenilendi. Tadilatta kiremit yerinde strafor ve şıngıl tercih edildi. Böylece binada hem ısı yalıtım sağlandı hemde daha modern bir görüntü sağlanmış oldu.  


Yenimahalle Belediyesinden Belediyemiz Çöp Konteyneri Geldi

0

Ankara Yenimahalle Belediyesinden Beldemize yeni çöp konteyneri geldi. Gelen konteynerler eskimiş ve çürümüş olan konteynerlerin yerine konuldu.


Beldemize Yeni Duraklar Konuldu

0

Beldemiz halkının minibüs beklerken rahat edebilecekleri biri toki girişi biri beldemiz yenimahalle girişi diğeri de çakırlar mahallesi girişinde olmak üzere yeni 3 adet durak yerlerine konuldu. Önümüzdeki günlerde bu duraklara ilave olarak yine yeni duraklar konulmaya devam edilecektir.


Beldemiz Mahallelerine Kamelya Yapıldı

0

Beldemiz Mahallerine yeni park yerleri yapılmaya devam ediyor. 5 adet kamelyanın yapımı tamamlandı. Önümüzdeki günlerde 4 tane daha yapılarak Beldemizde halkımızın yaz aylarında vakit geçirebileceği 9 adet kamelyanın yapımı tamamlanmış olacaktır.       


Belediye Başkanı Atilla ATEŞ Öğretmenler Gününü Kutladı

1

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Belediye Başkanı Atilla ATEŞ Beldemizdeki okulu ziyaret ederek doğruyu, güzeli, iyiyi  her alanda yeniliği ve yenileşmeyi savunan gerçekleri anlatan, milli birlik ve beraberliğimizin teminatı, geleceğin ışık saçan aydınlık nesillerini büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.  


Pazar Yeri Arkasında Bulunan Alana Taş Duvar Örüldü

0

Beldemiz de pazar yeri olarak kullanılan alanın arkasında atıl durumda bulunan arsada düzenleme yapılarak taş duvar örüldü. Yapılan çalışma neticesinde pazar yeri genişlemiş oldu ve çekilen taş duvar ile de güzel bir görüntü oluşturuldu.


Beldemiz Mezarlığında Çevre Düzenlemesi Yapıldı

1

Beldemiz Çakırlar Mahallesinde bulunan Gökçesu mezarlığında çevre düzenlemesi yapıldı. Yapılan düzenlemede mezarlığın içinde yabani otlar ve çimler biçildi. Mezarlığın çevresindeki tel örgüde eskiyen yerler yenisi ile değiştirilerek yollarda düzenleme çalışmaları yapıldı.  


Belediye Başkanımızın Kadir Gecesi Mesajı

1

Bugün inanan bir alemi aynı duygularda birleştiren, Rabbimizin bizlere kurtuluş kapısını açtığı müstesna bir günü idrak etmekteyiz. Bu müstesna gecede dualarımızda; Ülkemiz ile İslam Aleminin bütünlüğünü ve binlerce yıldır süren kardeşlik bağının tekrar eski hale gelmesini, Başta Filistin olmak üzere Türkmen bölgelerinde, Arakan’da, Suriye’de, Mısır’da ve bütün İslam topraklarında gerçekleşen soykırım, katliam ve zulümlerin durmasını, Kadir Gecesinin bu barışa vesile olmasını ve başta İsrail olmak üzere Müslüman kardeşlerimize zulüm eden herkesi kahr-ı perişan etmesini Rabbimizden temenni etmeliyiz. Bu düşünce ve duygularla başta Belde halkımız olmak üzere, aziz milletimiz ve tüm İslam Alemi’ nin Kadir Gecesi’ ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar
Devamı..


Gençlik Spor İl Müdürü Beldemizi Ziyaret Etti

20140718_121210

Beldemiz pazar yeri olarak kullanılan alanın Kuzey kısmında bulunan ve Belediyemizce şimdiye kadar depolama sahası olarak kullanılan alana spor kompleksi yapılması düşünülmekteydi. Daha önce Sayın Vali Yardımcısı ÖZEROĞLU’ nun ziyaretinde de kendisine gerekli bilgi verilmiş ve gerekli desteği vereceğini beyan etmişti. Geçtiğimiz hafta içinde Beldemizi ziyaret eden Gençlik Spor İl Müdürü Yahya ŞAHAN’ a da gerekli bilgi verildi ve çalışmalara başlanıldı. Sayın ŞAHAN spor kompleksinin yapılacağı alanı incelemelerde bulundu ve gerekli desteğin verileceğini söyledi.  


Dere Islah Çalışmaları Başladı

20140716_170035

05-08 Haziran tarihleri arasında aşırı yağış nedeniyle zarar gören Beldemiz içinden geçen Mengen Çayının taşması nedeni ile meydana gelen heyelan gören alanların onarımı devam ediyor. Aşırı yağış sonrası derenin ıslah edilmesi hususunda DSİ’ ye yaptığımız müracaat sonuçlandı ve yıl içinde yapılması planlanan dere ıslahına başlandı.  


Belediyemiz Tarafından İftar Verildi

1

Belediyemiz Çok Amaçlı Kültür ve Toplantı salonunda verilen iftar yemeğinde çevre il ve ilçelerden gelen protokol üyelerinin yanı sıra halkında  yoğun katılımı oldu. Birlik ve dayanışmanın sergilendiği iftar yemeğinde vatandaşın memnuniyeti yüzünden okundu. Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ, Belediye personeli ve aşçılar iftar yemeğine katılanlara hizmet için  yarıştılar. Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ ‘ de Belediye olarak düzenlemiş olduğumuz bu organizasyondan insanların mutlu ayrılmalarından dolayı duyduğu mutluluğun çok büyük olduğunu belirtti.    


23

Bolu Valiliği Vali Yardımcılarından H. Necdet ÖZEROĞLU Beldemizi ziyareti sırasında Belediyemizce yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Atilla ATEŞ’ den Beldemiz hakkında bilgi aldı. 05-08 Haziran 2014 tarihleri arasında aşırı yağış nedeniyle zarar gören Beldemiz içinden geçen Mengen Çayının taşması neticesi ile meydana gelen heyelan gören alanlar Belediye Başkanı Atilla ATEŞ tarafından Sayın Vali Yardımcısı ÖZEROĞLU’ na gezdirildi. Konu hakkında Belediyemizin DSİ’ ye müracaat ettiği ve dere ıslahının yapılmasının talep edildiği ve DSİ yetkililerince dere yatağının yıl içinde ıslah edileceği beyan edildi. Ayrıca Beldemizde pazar yeri olarak kullanılan alanın Kuzey kısmında bulunan ve Belediyemizce şimdiye kadar depolama sahası olarak kullanılan alan
Devamı..


Belediye Başkanımızın Acı Günü

kapak

Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ’ in babaannesi, Şenay, Mehmet ATEŞ ve Fatma GÜNEYSU’ nun anneleri, merhum Nazım ATEŞ’ in eşi Naile ATEŞ(92) vefat etti. Cenazesi 7 Temmuz Pazartesi günü öğle namazından sonra aile mezarlığına defnedildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diler,acılarını paylaşırız.  


İş Bankası Bankamatiği Çalışmaları Tamamlandı

1

Beldemize İş Bankasına ait bir ATM kurulması için Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ İş Bankası Müdürü Ali SEZER ve halkın katılımı ile Belediye Çok Amaçlı Salonunda yapılan toplantı sonucu ATM kurulmasına karar verilmişti. Belediyemiz ve İş Bankası birliği ile çalışmalar tamamlanarak Hürriyet Mahallesi TOKİ Konutları girişine ATM kurulmuş ve 03.07.2014 tarihi itibari ile hizmet vermeye başlamıştır.


Park Düzenleme Çalışmalarımız

1

Beldemizde ki mevcut parkımızda genişletme çalışmalarına başlandı. Genişletme çalışmalarının yanı sıra çevresine tel örgü çekilerek hayvanların girmesi de engellenerek çevre düzenlemesi çalışmaları devam etmektedir.


Atatürk Mahallesine Yeni Park Alanı Çalışmaları

23

Atatürk Mahallesi yolu üzerinde bulunan saha park alanı olarak belirlendi ve saha düzenleme çalışmalarına başlandı.


Adasal Mahallesi Camii Önü Düzenleme Çalışmaları

0

Adasal Mahallesinde bulunan camii önündeki alanda düzenleme yapıldı. Yapılan Düzenleme ile camii önünde cenaze namazlarının daha rahat şekilde kılınabilmesine imkan sağlandı.   


12

Tüm Haberler